O firmie

Jesteśmy POLRAB. Jako agencja pracy podejmujemy współpracę z pracownikami z Ukrainy chcącymi znaleźć zatrudnienie w Polsce, a także z przedsiębiorcami z Polski, którzy szukają pracowników z Ukrainy. Zapewnimy korzystną współpracę i zagwarantujemy zapełnienie wszystkich luk kadrowych w Waszych firmach.

Współpracujemy z firmami

Niezależnie od tego, czy poszukujesz jednego, dwóch czy większej ilości pracowników. Pomożemy. Bardzo dobrze znamy ukraiński oraz polski rynek pracy, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dokładnie taką ilość pracowników, jakich potrzebujesz. Proponując im godne warunki zatrudnienia, zatrzymasz ich na dłużej. Będą lojalnymi, oddanymi i zaangażowanymi pracownikami. Takich potrzebuje każda firma.

Współpracujemy z chętnymi pracownikami

Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie znaleźć zatrudnienie każdemu, kto szuka legalnej pracy na stanowisku stałym lub tymczasowym. Dostosowujemy oferty pracy do Twoich oczekiwań, jak i posiadanych kwalifikacji. Nasze skuteczne działania z zakresu HR przyczynią się do pomocy każdej chętnej do pracy osobie.